Najpredávanejšie

Navštívené produkty

COLOURLOCK Hygiene Reiniger, 1000 ml

11049-1000

Nový COLOURLOCK Hygienický čistič kože, umelej kože a hladkých povrchov - plast, sklo, kov... šetrne čistí a dezinfikuje kožené a umelohmotné povrchy bez zafarbujúcich zložiek a bielidiel a tak zaisťuje hygienickú čistotu. Do 45 sekúnd ničí choroboplodné zárodky s účinnosťou viac ako 95 %.

Viac detailov

30,00 € s DPH

Detaily

Oblasti Použitia


AutoLenkradMöbelTaschen und Koffer

Autá, Volanty, Nábytok, Tašky a Kufre

Detaily

Tento nový produkt je ďalším vývojovým stupňom nášho osvedčeného jemného čistiaceho prostriedku na kožu Reiniger Mild a dopĺňa ho o dezinfekčnú zložku.

• na dôkladné čistenie a dezinfekciu často používaných a namáhaných povrchov (kožené volanty, lakťové opierky, kožené rukoväte, kľučky, madlá, atď.)

• vhodné na pigmentovanú hladkú kožu, umelú kožu, plasty a iné hladké povrchy - sklo, kov, linoleum, podlahy a pod.

• nepoškodzuje kožený ani iný povrch. Mnoho dezinfekčných prostriedkov (napríklad Sterillium® alebo iné dezinfekčné prostriedky) obsahujú vysoké percento alkoholu, a preto môžu pri častom používaní poškodiť najmä kožu, umelú kožu a plasty.

Nový COLOURLOCK Hygienický čistič kože, umelej kože a hladkých povrchov - plast, sklo, kov... šetrne čistí a dezinfikuje kožené a umelohmotné povrchy bez zafarbujúcich zložiek a bielidiel a tak zaisťuje hygienickú čistotu.


Použitie:

Povrchovo farbená (pigmentovaná) hladká koža, umelá koža, plast, sklo, kov,... automobily, nábytok, tašky, kufre, počítače, telefóny, kľučky, madlá, podlahy, atď.


Množstvo

150 ml hygienického čistiaceho prostriedku postačuje na viacnásobné čistenie často používaných kontaktných plôch, ako sú kožené volanty, opierky, rukoväte, madlá, kľučky,...

1000 ml hygienického čistiaceho prostriedku postačuje na čistenie niekoľkých interiérov vozidla alebo viacerých nábytkových súprav. Výrobok sa môže skladovať niekoľko rokov, ak je skladovaný pri izbovej teplote a bez priameho prístupu slnečného žiarenia.


Návod na použitie

Vždy najprv vyskúšajte na menej viditeľnom mieste a malej ploche kvôli prípadným zmenám na povrchu! Neaplikovať priamo na kožu, čistič najprv aplikovať na špongiu a stlačením vytvoriť penu. Penou potom vyčistiť povrch. Postup v prípade potreby zopakovať. Zvyšky peny a nečistoty zotrieť navlhčenou savou utierkou a nechať uschnúť.

V zásade je potrebné kožu najprv dôkladne vyčistiť, ak je znečistená. S hygienickým čističom pri bežnom znečistení alebo silným čističom Colourlock Reiniger Stark pri veľmi znečistenom povrchu. Zabraňuje sa tým usadzovaniu nečistôt na koži . Čistiaca kefka COLORLOCK uľahčuje prácu pri silnom znečistení a najmä pri dezénovanej/štrukturovanej koži. Po vyčistení odporúčame ošetriť kožu mliekom Colourlock Leder Protector alebo Colourlock Leder Versiegelung.

Pozor:

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. V prípade, že používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich a pokračujte vo vyplachovaní očí. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc.

Ak je potrebná lekárska pomoc majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Po používaní si dôkladne umyte ruky.

Obsahuje: < 5% anionické tenzidy, kyselina mliečna, izopropanol,

Konzervačný prostriedok: Phenoxyethanol

Pred použitím pretrepať!

Chrániť pred mrazom!

Uchovávajte mimo dosahu detí!