Najpredávanejšie

Navštívené produkty

COLOURLOCK Hygiene Reiniger – čistiace utierky

11049-120

Nový COLOURLOCK Hygienický čistič kože, umelej kože a hladkých povrchov - plast, sklo, kov... šetrne čistí a dezinfikuje kožené a umelohmotné povrchy bez zafarbujúcich zložiek a bielidiel a tak zaisťuje hygienickú čistotu. Do 45 sekúnd ničí choroboplodné zárodky s účinnosťou viac ako 95 %.

Viac detailov

20,00 € s DPH

Detaily

Oblasti Použitia


AutoLenkradMöbelTaschen und Koffer

Autá, Volanty, Nábytok, Tašky a Kufre

Detaily

Tento nový produkt je ďalším vývojovým stupňom nášho osvedčeného jemného čistiaceho prostriedku na kožu Reiniger Mild a dopĺňa ho o dezinfekčnú zložku.

• na dôkladné čistenie a dezinfekciu často používaných a namáhaných povrchov (kožené volanty, lakťové opierky, kožené rukoväte, kľučky, madlá, atď.)

• vhodné na pigmentovanú hladkú kožu, umelú kožu, plasty a iné hladké povrchy - sklo, kov, linoleum a pod.

• nepoškodzuje kožený ani iný povrch. Mnoho dezinfekčných prostriedkov (napríklad Sterillium® alebo iné dezinfekčné prostriedky) obsahujú vysoké percento alkoholu, a preto môžu pri častom používaní poškodiť najmä kožu, umelú kožu a plasty.

• "3 v 1" - čistia, dezinfikujú, dekontaminujú povrchy a prístroje

• nízky obsah alkoholu - nepoškodzujú povrchy

• vysoko napustené - menšia spotreba obrúskov

• baktericídny, virucídny, a fungicídny účinok

• bez parfumov a farbív

• do 45 sekúnd zničenie choroboplodných zárodkov

• možno použiť štyri týždne po otvorení

Nový COLOURLOCK Hygienický čistič kože, umelej kože a  hladkých povrchov - plast, sklo, kov... šetrne čistí a dezinfikuje kožené a umelohmotné povrchy bez zafarbujúcich zložiek a bielidiel a tak zaisťuje hygienickú čistotu.


Použitie:

Povrchovo farbená (pigmentovaná) hladká koža, umelá koža, plast, sklo, kov,... automobily, nábytok, tašky, kufre, počítače, telefóny, kľučky, madlá, podlahy, atď.


Množstvo

150 ml hygienického čistiaceho prostriedku postačuje na viacnásobné čistenie často používaných kontaktných plôch, ako sú kožené volanty, opierky, rukoväte, madlá, kľučky,...

1000 ml hygienického čistiaceho prostriedku postačuje na čistenie niekoľkých interiérov vozidla alebo viacerých nábytkových súprav. Výrobok sa môže skladovať niekoľko rokov, ak je skladovaný pri izbovej teplote a bez priameho prístupu slnečného žiarenia.


Návod na použitie

Znečistenú kožu umelú kožu alebo iný povrch utrite vlhčenou utierkou. Nedrhnúť príliš silno. V prípade veľkých nečistôt alebo škvŕn použite čistiacu kefku COLOURLOCK . Po každom použití uzavrite veko obalu, aby ste predišli vyschnutiu.

Pozor:

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. V prípade, že používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich a pokračujte vo vyplachovaní očí. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc.

Ak je potrebná lekárska pomoc majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Po používaní si dôkladne umyte ruky.

Obsahuje: < 5% anionické tenzidy, kyselina mliečna, izopropanol,

Konzervačný prostriedok: Phenoxyethanol

Pred použitím pretrepať!

Chrániť pred mrazom!

Uchovávajte mimo dosahu detí!