Najpredávanejšie

Navštívené produkty

COLOURLOCK Leder Protector 150 ml

Ochranné a impregnačné mlieko. Ochraňuje povrch kože pred vyblednutím a zároveň predlžuje životnosť kože

Viac detailov

15,50 € s DPH

Detaily

Ochranné a impregnačné mlieko (leder protector) sa aplikuje pomocou priloženej handričky natieraním povrchu kože po jej vyčistení. Nanáša sa rovnomerný tenký film, ktorý chrámi pred vyblednutím a vysušením a zároveň predlžuje životnosť kože. Účinok trvá cca 3 mesiace.

 

Použitie:

 Mlieko s komplexným UV a antioxidantným ochranným systémom. Chrání kožu pred slnečným žiárením, vysychaním a následným praskáním. Zároveň znižuje abrazívne učinky prachu a nečistôt na povrchu kpže. Pri pravidelnom používaní zaručuje dlhdobú životnosť a dobrú kondíciu kože.

 

Návod na použitie:

Impregnáciu prevádzajte len na predom vyčistenej a vysušenej koži! Pred použitím flašku dôkladne pretrepte. Naneste prostiedok na čistú handričku a spravte skúšku stálofarevnosti kože na menej viditelnom mieste. Rovnomerne od švu ku švu nanášajte tenkú vrstvu prostriedku. Nechajte vyschnúť. Silne namahané plochy doporučujeme impregnovat 4x za rok. Prostriedok je koncentrát. Nadmerné použitie môže spôsobiť behom vysychania škvrny, ktoré je možné lahko odstrániť za pomoci vlhkéj handričky.

 

Upozornenie:

Nepoužívajte na kože typu Nubuk, Velur